Apakšstāva dzīvojamā istaba / Virtuve
Apakšstāva plašajā un mājīgajā dzīvojamā istabā, kura apvienota ar virtuvi, var omulīgi pavadīt laiku. Virtuvi no dzīvojamās istabas atdala bāra galds, tādējādi arī tie, kas gatavo ēdienu, var iejusties istabas atmosfērā, skatoties TV, komunicēt ar pārējiem. Telpā atrodas ēdamgalds maltītes baudīšanai.

Atpūtas telpa
Atpūtas telpa aprīkota ar TV un ērtiem dīvāniem, ir TV ar satelīta pieslēgumu, internets. Šajā telpā var ērti pasēdēt un netraucēti pārspriest dienas notikumus. Pa  atpūtas telpas logu  paveras  skaista Latvijas dabas ainava, kur labiekārtotajā teritorijā var nodarboties ar visdažādākajām aktivitātēm.

Guļamistabas
Īrējot brīvdienu māju „Kalnakriknas”, jūsu rīcībā būs 4 guļamistabas, divas ar divguļamajām gultām un divas ar divām vienvietīgajām gultām. Nepieciešamības gadījumā ir pieejami papildus matrači kā arī bērnu gulta.

Sauna / Vannas istaba
Brīvdienu māja ir aprīkota ar saunu, kurā var patīkami relaksēties un veselīgi pasvīst. Pēc saunas sesijas iespējams izmantot dušu vai iet nopeldēties dīķī. Dušas kabīne ir ar tvaika pirts un džakūzi funkcijām.

Lapene
Pagalmā atrodas lapene, kurai blakus ir ugunskura vieta. Lapenē var ieturēt uz ugunskura vai grilla pagatavotu maltīti.

Dīķis
Pagalmā atrodas dīķis, kurā var peldēties.